Гостьова лекція в рамках академічної мобільності

Академічна мобільність викладачів та студентів є однією із важливих умов підвищення якості фахової передвищої вищої освіти.29.03. 2024 року здобувачі освіти відділення ветеринарної медицини Новочорторийського технолого-економічного фахового коледжу в межах програм АКАДЕМІЧНОЇ МОБІЛЬНОСТІ долучилися до гостьової лекції спеціаліста Державної установи Черкаського обласного центру контролю та профілактики Міністерства охорони здоров’я – помічника лікаря епідеміолога Світлани Захарченко, яка розповіла про профілактику і боротьбу з туберкульозом.
        Цікава інформація, ґрунтовні відповіді на запитання, методологічні підходи до дослідження проблеми й арґументовані висновки обов’язково стануть в нагоді нашим студентам у їхньому подальшому навчанні.
       Дякуємо закладу-партнеру ВСП “Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ” за можливість розширити свій кругозір та набути нових унікальних професійних навичок.