День відкритих дверей

      29 березня 2024 року Новочорторийський технолого-економічний фаховий коледж гостинно відчинив двері для своїх майбутніх студентів. Учасники заходу зустрілися з адміністрацією коледжу, відповідальним секретарем приймальної комісії, викладачами та студентами. Перед майбутніми абітурієнтами та їх батьками виступив директор коледжу Володимир Вержаківський, який розповів гостям про переваги навчання в коледжі, познайомив з історією та здобутками закладу освіти, а також зі спеціальностями за якими здійснюється набір студентів із організацією освітнього процесу, добрими традиціями, що вже склалися в закладі, численними успіхами студентів.
        Відповідальний секретар приймальної комісії Лілія Білоцерківська ознайомила вступників з особливостями вступної кампанії 2024 року, детально зупинилася на процедурі подання електронних заяв, із можливими варіантами проведення вступних випробувань у формі співбесіди. До заходу приєдналися студенти усіх спеціальностей, які поділилися своїми враженнями від освітнього процесу, організації дозвілля у коледжі, розповіли учасникам заходу про студентське життя, різноманітні події, які проходять у закладі освіти, навчання та можливості, які відкриваються перед студентами.
       Зацікавили наших гостей екскурсії в музей історії коледжу з Іреною Мотліч, в анатомічний музей з зав.відділенням ветеринарної медицини Ларисою Павлючик, показове заняття викладача хірургії Віталія Матюхи.
Бажаємо всім успіхів і чекаємо на поповнення рядів майбутніх першокурсників, які увіллються до великої дружньої студентської родини нашого коледжу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *