Студентське самоврядування

    Студентське життя  складає неповторну композицію, в основі якої всеперемагаюче торжество молодої людини, її величні звершення і творчі здобутки. Студентство коледжу живе багатогранним, творчим життям сучасної молоді, оволодіває професійними знаннями і вміннями, вчиться працювати і спілкуватися, збагачується духовно, підвищує особистий культурний рівень.

   Студентське самоврядування НТЕФК – це право студентів коледжу вирішувати питання навчання і побуту, інструмент для захисту прав та інтересів студентів, а також можливість брати участь в управлінні  навчальним закладом. 

    Студентська рада – виконавчий орган студентського самоврядування коледжу, центр освітнього, культурного та громадського життя студентів.

    Основною метою діяльності Студентської ради є:

  1. Створення умов, що сприяють самореалізації студентів у творчій і професійній сфері та вирішення питань в різних областях студентського життя.
  2. Забезпечення виконання студентами своїх обов’язків та захисту їх прав.
  3. Сприяння гармонійному розвитку особистості студента, формування у нього навичок майбутнього організатора, керівника.
  4. Вдосконалення навчально-виховного процесу, якісного навчання, виховання духовності і культури студентів, зростання у студентської молоді соціальної активності та відповідальності за доручену справу.

   Ми організовуємо розважальні шоу, благодійні акції, громадські проєкти, беремо участь в обговоренні та вирішенні питань удосконалення освітнього процесу, призначення стипендій, організації дозвілля, оздоровлення, побуту та харчування, захищаємо права та інтереси здобувачів освіти, беремо участь у вирішенні питань забезпечення належних побутових умов проживання здобувачів освіти у гуртожитку.

    Студентська рада – це, перш за все, команда, ідеї та організація.  Вона об’єднує активних, цілеспрямованих, креативних, відповідальних здобувачів освіти, готових присвятити себе та свій час розвитку та вдосконаленню освітнього процесу для коледжанської студентської родини.      Діяльність студентської ради спрямована на інтенсифікацію процесів зростання соціальної активності у студентському середовищі, ініціативності та відповідальності за доручені справи, а також сприяння гармонійному розвитку особистості студентів, набуття ними лідерських якостей.

  Ми не стоїмо на місці, а постійно розвиваємося. Ми діємо на принципах добровільності, колегіальності, відкритості. Ми завжди раді вітати у своєму колективі енергійних,  ініціативних і талановитих студентів та допоможемо Вам втілити Ваші цікаві ідеї.

Наталія ТРОЯНОВСЬКА

Голова студентської ради

Руслан МЕЛЬНИЧУК

Заступник голови студради

Дарина КОВАЛЬЧУК

Секретар студентської ради

Сектори

    НТЕФК є саме тим коледжем, що враховує індивідуальність та захоплення студентів. Для цього створені різні сектори, які мають свою унікальну концепцію і  націлені на розкриття потенціалу кожного бажаючого до них приєднатися. Завдяки їх існуванню у студента є можливість не тільки отримати знання та навички фахівця, але й розкрити себе як багатогранну особистість, з користю застосувати свої вміння та таланти.

    У складі студентської ради коледжу активно функціонують 5 секторів, кожен з яких відповідає за певний напрямок студентського життя:

  • сектор з науково-навчальної роботи
  • сектор організації культурно-масових заходів
  • сектор комунікації та зв’язків з громадськістю
  • сектор спортивно-оздоровчої діяльності
  • соціальний сектор.

    Сектор з науково-навчальної роботи  спрямовує свою роботу на сприяння в покращенні організації навчального процесу, а також покращення фахової підготовки студентів. Виконує функції взаємодії зі старостатом коледжу.   В компетенцію цього сектору входить організація заходів наукового та просвітницького характеру: конкурси, конференції, олімпіади, тренінги, брейн-ринги, бізнес-ігри, вікторини,  інтелектуальні ігри. Сектор займається виявленням талановитих студентів, сприянням розвитку їх науково-дослідної діяльності, розвитком творчих та пізнавальних здібностей Окрім цього, ведеться робота щодо виконання поточних завдань, пов’язаних з контролем та впливом на успішність навчання студентів в коледж. Сектор активно залучений до моніторингу якості освітнього процесу, а також розробки рекомендацій від студентського самоврядування щодо покращення діючих освітньо-професійних програм. 

Голова сектору – 

    Культурно-масовий  сектор – це об’єднання творчих, креативних, сміливих та відкритих людей, який організовує та забезпечує участь студентства коледжу у різноманітних творчих конкурсах різних рівнів за номінаціями, проводить заходи до знаменних та історичних дат, сприяє участі активних студентів у конференціях тощо. Сектор займається підготовкою та організацією творчих заходів в коледжі, організацією дозвілля студентів та участю в коледжанських заходах: Посвята першокурсників, День студента, Новий рік, День вишиванки, День української хустки та багато інших.  Сектор організовує різноманітні майстер-класи, поїздки, ігри, екскурсії.

   Ви талановитий і креативний? Тоді на ваші ідеї чекає наш культурний центр – місце, що, як магніт, притягує творчих і небайдужих до мистецтва!

Голова сектору – 

    Сектор комунікації та зв’язків з громадськістю – спрямовує свою роботу на створення та інформаційне наповнення інформаційних стендів студентської ради,  на створення студентських газет, бере участь у проведенні соціологічних досліджень, сприяє співробітництву Студентської Ради з суспільними організаціями та молодіжними об’єднаннями, організовує благодійні програми, та інформує про це студентів коледжу. Сектор займається веденням сторінок НТЕФК в соцмережах Facebook, Instagram та Telegram, анонсуванням подій, розробкою афіш та оголошень, плакатів для підтримки представників коледжу на культурно-масових заходах, оформленням стенду поздоровлень, створенням фотозвітів з культмасових заходів коледжу, написанням статей, фото та відеозйомкою. Сектор залучений до координації профорієнтаційної роботи та роботи щодо працевлаштування і зв’язку з випускниками.

    Якщо ти креативний і натхнений, тобі сюди!

Голова сектору – 

    Сектор спортивно – оздоровчої діяльності відповідає за здійснення комплексу взаємопов’язаних заходів щодо організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи зі студентами. Сектор забезпечує організацію роботи гуртків та секцій спортивного напряму. Основними завданнями сектору є привернення уваги студентів до спорту, участі у спортивних змаганнях з різних видів спорту, таких як: футбол, баскетбол, волейбол, шахи тощо. Сектор ставить за мету розширення і зміцнення міжколеджанського співробітництва, вдосконалення спортивно-масової та оздоровчої роботи зі студентами.

    Ми закликаємо всіх студентів до активного способу життя, відвіданню спортивних секцій та гуртків, участі в змаганнях – у вас з’явиться можливість реалізувати свої фізичні здібності не тільки на спортивних майданчиках коледжу, але й району, області, країни.

Голова сектору – 

    Соціальний сектор відповідає за організацію та проведення соціальних проєктів, благодійних акцій, заходів (ярмарки, аукціони, збір коштів та матеріальної допомоги тощо) організацію волонтерського руху, підтримку та допомогу соціально-незахищених верств населення, проведення екологічних акцій, участь у заходах з благоустрою, природоохоронних акціях, підтримку студентів соціально вразливих категорій.

    Розділити чужий біль, підтримати та допомогти  – такі принципи сповідуємо у своїй роботі і закликаємо небайдужих стати учасниками добрих справ.

    Ми хочемо зробити навколишній світ кращим, бо віримо у людяність і щирість, у внутрішню емпатію та безкорисливість вчинків, що можуть стати рушійною домінантою задля особистого розвитку, а в подальшому і для розвитку соціуму! 

    Розкрийте свої серця тим, хто потребує вашої уваги, простих слів підтримки. Не будьте байдужими!

Жодного дня  без добрих справ!

Голова сектору –