Екологічна акція «Прокинувся – прибери свою планету!»

04 квітня 2024 року розпочався тиждень циклової комісії загальноосвітніх, гуманітарних та соціальних дисциплін з екологічної акції «Прокинувся – прибери свою планету!».
Кожен з нас відповідає за свою часточку планети, оберігає її, доглядає. Природа, на відміну від людини, завжди вдячна. Весною квітне, радує душу й милує око, повністю віддає усі свої плоди людям і нічого не бере взамін. Благає тільки не шкодити їй.
Викладачі коледжу Якимець Т.М, Рибак Н.Л., Дмитренко В.В., Дмитренко В.В., Гесик Л.Є, Нагорний В.Л., Бедрачук С.В., Сінчук В.А., Кукуруза К.Г., Білоцерківська Л.В., з студентськими групами І та ІІ курсів: ТБФ – 11, ТБФ – 21, А – 11, А – 21, А – 22, В – 11, В – 21, В – 22 взяли активну участь у прибиранні та екологічному оздоровленні паркової території. Було прибрано від сміття, сухого листя та гілля паркову територію, а саме: територію біля місцевої церкви та від церкви парк вздовж стадіону до річки.
Усім учасникам такої корисної і чудової екологічної акції – оптимізму, життєвих сил, удачі і нових звершень, добра і благополуччя, єдності і стійкості у боротьбі за кращу долю і волю України, Перемоги і Миру!
Бережи свою планету, а ще краще – не сміти!!!