Запобігання корупції

Наталія Омельчук

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції, юрисконсульт

Повідомити про корупцію

Шановні відвідувачі!

   Якщо Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками  Новочорторийського технолого-економічного фахового коледжу, Ви можете повідомити про них за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною:

–   за допомогою електронної форми «Повідомити про корупцію»;

 – на електронну  адресу уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції opno30@gmail.com, або особисто (каб.) 

– шляхом направлення листа на адресу коледжу: вулиця Незалежності 36, с. Нова Чортория, Житомирський р-н, Житомирська область, 13120;

– іншим зручним способом.

Інформація може бути надана також анонімно або за умови нерозголошення ваших особистих даних.

   Повідомлення про корупцію підлягає розгляду за сукупності таких умов:

  • містить інформацію про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції», що стосується діяльності Новочорторийського технолого-економічного фахового коледжу;
  • повідомлення містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

   Надана інформація буде розглянута та перевірена згідно з чинним законодавством і за результатами її розгляду буде надано відповідь та вжито відповідних заходів.

Нормативно-правова база

Діяльність у коледжі

  • План заходів запобігання та виявлення корупції у Новочорторийському технолого-економічному  фаховому коледжі на 2024 р.
  • Рекомендації для роботи приймальної комісії Новочорторийського технолого-економічного фахового коледжу  щодо дотримання вимог антикорупційного законодавства під час вступної кампанії 2024.
  • Анкетування у сфері запобігання та виявлення корупції для здобувачів освіти коледжу.
  • Звіт про опитування здобувачів освіти Новочорторийського технолого-економічного фахового коледжу.
  • Звіт про проведену роботу з питань запобігання та виявлення корупції у Новочорторийському технолого-економічному фаховому коледжі за  2023 рік

Корисні посилання