Звернення директора

ЗВЕРНЕННЯ

ДИРЕКТОРА

Шановні друзі!

  Новочорторийський технолого-економічний фаховий коледж є одним із найстаріших серед аграрних вищих навчальних закладів України. Маючи славну історію та багате на досягнення сьогодення, ми впев-нено дивимося у майбутнє. Розпочавши свою діяльність ще у 1920 році, наш заклад є значним науковим, культурним і громадським осередком Полісся.

   Кожне покоління студентів і викладачів з гідністю продовжує славні традиції національної освіти, примножуючи здобутки  та утверджуючи їх на міжнародному рівні.

   Сьогодні  Новочорторийський технолого-економічний фаховий коледж – це стабільно висока якість освіти і затребуваність випускників на ринку праці, це визнаний авторитет серед професіоналів освітян агропромислового комплексу України.  

      Коледж динамічно розвивається і вдосконалюється,  впроваджуючи в освітню діяльність новітні технології, щоб відповідати постійно зростаючим стандартам освіти.              

     Місія коледжу – здійснення вагомого вкладу в суспільний розвиток через генерування нових  знань та підготовку висококваліфікованих, конкурентних фахівців та креативних особистостей.  

     Коледж стрімко розвивається, адже мистецтво жити – це жити з перспективою. Навчаючись у дусі конкуренції, випускники вищого навчального закладу стають лідерами та фахівцями високого ґатунку.  

       Освіта й наука є безцінним надбанням народу, що визначає його потенціал на століття уперед. Високоосвічені люди формують еліту держави й ведуть країну у майбутнє. Викладацький колектив Новочорторийського технолого-економічного фахового коледжу працює так, щоб кожен студент і випускник були впевнені, що їхні хист і вміння, їхнє професійне мислення відповідають вимогам завтрашнього дня

       Навчайтесь у нашому коледжі, примножуючи свій інтелектуальний потенціал та утверджуючи високий освітній статус Новочорторийського технолого-економічного фахового коледжу.

       Ми хочемо, щоб ви були успішними та особливими!                 Приєднуйтеся до нашої студентської родини!                                                Директор коледжу Володимир Вержаківський