Про коледж

Про

КОЛЕДЖ

Новочорторийський технолого-економічний фаховий коледж – один із провідних та найстаріших навчальних закладів  Житомирщини.

Наш коледж має багату історію та добрі традиції. Потужна та об’ємна  матеріально-технічна база гармонійно поєднується із неповторною атмосферою єднання студентства.

Сьогодні  Новочорторийський технолого-економічний фаховий коледж – це стабільно висока якість освіти і затребуваність випускників на ринку праці, це визнаний авторитет серед професіоналів освітян агропромислового комплексу України.

Коледж динамічно розвивається і вдосконалюється,  впроваджуючи в освітню діяльність новітні технології, щоб відповідати постійно зростаючим стандартам освіти.

Місія коледжу– здійснення вагомого внеску в суспільний розвиток через генерування нових  знань та підготовку висококваліфікованих, конкурентних фахівців та креативних особистостей.

На сьогоднішній день у Новочорторийському технолого-економічному фаховому коледжі  фахову освіту здобувають близько 500 майбутніх спеціалістів на двох відділеннях денної та заочної форм навчання.

Коледж проводить підготовку молодших спеціалістів із п’яти спеціальностей:

• «Агрономія»
  • « Облік і оподаткування»
  • «Ветеринарна медицина»
  • «Технологія виробництва та переробки  продукції тваринництва»
  • «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок»

Навчальний процес забезпечують 54 викладачі, в тому числі 41 викладач вищої кваліфікаційної категорії, 12 викладачів-методистів. За науково-методичні розробки та видання книг, педагогічні напрацювання та сільськогосподарські досягнення колектив коледжу неодноразово нагороджувався грамотами Міністерства освіти та науки України та Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Матеріально-технічна база коледжу представлена двома навчальними корпусами, в яких розміщуються 48 кабінетів і лабораторій, 4 комп’ютерні класи з виходом до мережі інтернет, сучасна бібліотека, читальний зал, актова зала на 450 місць, спортивний зал. Для практичної підготовки є навчально-дослідне поле, навчально-виробнича клініка ветеринарної медицини, навчальний  стаціонар, теплиця, навчально-виробнича майстерня, навчальна бухгалтерія.

Виробничу технологічну та переддипломну практики студенти проходять в кращих підприємствах і установах аграрного, промислового та фінансового сектору України.

Студенти навчального закладу є постійними учасниками обласних та всеукраїнських олімпіад, конкурсів, фестивалів  (Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Софіївські зорі», Всеукраїнський огляд-конкурс «Гуртожиток – мій дім», обласний міжвузівський огляд-конкурс художньої самодіяльності «Студентська весна», регіональний конкурс «Кращий студент року», Всеукраїнський конкурс “Краща аграрна практика”,  Всеукраїнська олімпіада з української мови імені Петра Яцика, Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ін..)

Особливу увагу в коледжі приділяють фізичному вихованню і масовому спорту, які стали важливою складовою процесу повноцінного розвитку людини та її виховання,  підготовки до  продуктивної праці, захисту Батьківщини, організації змістовного дозвілля.

Після закінчення коледжу студенти мають можливість продовжити навчання у вищих навчальних закладах в рамках ступеневої освіти.

Гордість коледжу – це його випускники, які працюють на різних посадах у агропромислових формуваннях, є керівниками виробничих підрозділів, працівниками органів управління, відомими вченими і просто добрими людьми.

Плідно працюючи ось уже понад 100 років, Новочорторийський технолого-економічний фаховий коледж є осередком аграрної освіти на Житомирщині.  Наш навчальний заклад дав путівку в життя близько 50000 фахівцям найпочесніших на землі сільськогосподарських  професій.

Ми раді вітати вас в Новочорторийському технолого-економічному фаховому коледжі!

Чат

Є запитання?