Рух – наше здоров’я!

Аеробіка (ритмічна гімнастика) – комплекс фізичних вправ (ходьба, біг, стрибки та ін.), які виконують під музику – один з найпопулярніших видів оздоровчої фізичної культури. Аеробіка – це тривалі вправи середньої інтенсивності, при яких організм достатньою мірою споживає кисень. Заняття аеробікою забезпечують, у першу чергу, швидкий темп рухів, який задається музичним ритмом; по-друге, велику амплітуду рухів рук, ніг та тулуба зі включенням у роботу багатьох м’язових груп.
Аеробіку варто включити до свого тренувального процесу бо це:
1. Безпечне схуднення.
2. Зміцнення імунітету.
3. Покращення психологічного здоров’я.
4. Зміцнення серця.
5. Покращення перспективи для здоров’я.
24 вересня 2024 року в Новочорторийському технолого-економічному фаховому коледжі відбувся флешмоб з аеробіки “Рух – наше здоров’я” присвячений до міжнародного дня студентського спорту. Участь в заході взяло понад 80 студентів різних відділень та викладачі.
Метою заходу було популяризація здорового способу життя. Учасники своїми танцями та рухами підняли настрій аудиторії, тож глядачі отримали масу задоволення.
Організаторами були: Вадим Нагорний та Лілія Білоцерківська.
Дякуємо студентам та викладачам за активну участь