Центр кар’єри і працевлаштування

Головна мета створення Центру  кар’єри та працевлаштування– сприяння студентам та випускникам коледжу у працевлаштуванні та кар’єрному зростанні встановлення та підтримання зв’язків з випускниками коледжу та роботодавцями, здійснення моніторингу їх кар’єри.

Центр кар’єри та працевлаштування  – платформа для комунікації здобувачів освіти та випускників з роботодавцями.

Завдання:

• сприяння працевлаштуванню здобувачів освіти та випускників;
  • проведення постійного  аналізу  попиту  і  пропозиції  на  ринку  праці  фахівців;
  • налагодження співпраці  з  державною  службою  зайнятості  населення,  підприємствами,  установами та організаціями незалежно  від форми власності,  які можуть бути  потенційними  роботодавцями для здобувачів освіти та випускників;
  • забезпечення  координації дій з місцевими органами  виконавчої   влади,   службами   зайнятості   населення, підприємствами,  установами  та організаціями (роботодавцями) щодо оптимального узгодження  реальних  потреб  ринку  праці  та  ринку  освітніх послуг;
  • інформування  здобувачів освіти і випускників коледжу про  вакантні  місця  на  підприємствах,  в  установах  та  організаціях,    що    відповідають    їх    фаховій    підготовці (спеціальності);
  • здійснення  моніторингу  працевлаштування  випускників.

Пропонуємо здобувачам освіти:

• Інформаційну підтримку: інформування про відкриті вакансії, програми стажувань і практики.
  •  Консультаційні послуги: зустрічі з фахівцями й експертами ТОПових компаній, допомога при складанні резюме, рекомендації щодо пошуку вакансій, проходження співбесіди, адаптації на робочому місці тощо.
  •  Профорієнтаційна робота: ознайомлення з професіями та сучасними тенденціями на ринку праці, методами й підходами адаптації до вимог роботодавців, інструментами для професійного самовизначення і розвитку hard & soft skills.

Пропонуємо роботодавцям:

• Організацію і проведення кар’єрних івентів, майстер-класів, тренінгів, конкурсів.
  • Поширення інформації про відкриті вакансії, стажування, практики, а також про компанії, кар’єрні заходи.
  • Розробку та запуск партнерських навчальних курсів, спільних освітньо-професійних програм для здобувачів освіти (дуальна освіта).
  • Взаємовигідні колаборації: створення спільних  креативних просторів і зон для комунікації.

Проєкти, спрямовані на допомогу студентам та випускникам у пошуку роботи, розвиток професійних навичок та вдосконалення кар’єрного потенціалу.

• День кар’єри – ярмарка вакансій, де компанії можуть зустрітися зі студентами та випускниками факультету, представити можливості працевлаштування та надати інформацію про критерії відбору на роботу. А студенти можуть пройти співбесіду та дізнатися про можливості працевлаштування;
  • Проведення лекцій та майстер-класів з розвитку Soft навичок, таких як: ефективне спілкування, критичне мислення, техніка переговорів, робота в команді та ін.;
  • Проведення тренінгів з написання резюме та підготовки до співбесід з роботодавцями;
  • Співпраця з роботодавцями для організації стажувань та практик, які допомагають студентам отримати реальний досвід роботи та застосувати свої знання на практиці.
  • Залучення випускників коледжу до проведення зустрічей зі студентами, де вони розповідають про свій досвід працевлаштування та кар’єрного зростання.

Поради випускнику

90% успіху у пошуку роботи, залежить від Вас, тому:

• не чекайте, поки Вам запропонують роботу – шукайте її самостійно;
  • не шукайте роботу тільки у межах своєї спеціальності, професії зверніть увагу на споріднені сфери, де також можна застосувати Ваші знання та вміння;
  • адекватно оцініть себе, врахуйте вимоги роботодавця, переваги і недоліки вакансії співставте зі своїми знаннями, здібностями та досвідом;
  • при першій невдачі не опускайте рук;
  • проаналізуйте свої недоліки та позбудьтеся їх;
  • правильно оформіть своє резюме, відповідно до потрібної Вам вакансії;
  • підготуйтеся до співбесіди.

Поради з пошуку роботи

• Пошук у колі знайомих.
  • Пошук за рекламою в засобах масової інформації.
  • Пошук через кадрові агентства.
  • Пошук роботи на ярмарках вакансій, відкритих кадрових конкурсах.
  • Прямий пошук роботи (Ви визначаєте перелік підприємств, що можуть бути Вам цікаві як потенційні місця роботи і починаєте розсилати резюме).