Хтось через неї має розпрощатися з улюбленою кицькою.
Хтось – не може насолоджуватися цвітінням квітів.
Хтось – їсти деякі смачні продукти.
А когось вона взагалі може вбити.
… Алергія – хвороба ХХІ століття…
Проблема алергії настільки актуальна, що 8 липня в усьому світі, починаючи з 2005 року, відзначають «Всесвітній день боротьби з алергією». А 16 жовтня – день поширення інформації про алергію. Проведення в ці дні різноманітних заходів має на меті привернути увагу суспільства до проблеми алергічних захворювань, а також їх своєчасної профілактики.
Студенти перших та других курсів, а саме групи ТБФ – 21, А -21, В – 21, БФ – 11, А -11, В – 11 на чолі з викладачем біології та екології Лілією Білоцерківською провели дослідницько-екологічну конференцію «Алергія. Причини, симптоми, профілактика»
Основна мета заходу – привернення уваги до цієї важливої проблеми.
Що ж таке алергія та як з нею жити та чи можна її вилікувати?
Сьогодні ми відповіли на найбільш розповсюджені питання.
На жаль, невчасна діагностика, недостатня поінформованість про симптоми та способи лікування призводять до серйозних ускладнень.
Слово «алергія» у багатьох людей викликає асоціації з нежиттю, чиханням, свербінням у носі.
Поширеність алергічних захворювань зростає в усьому світі. За даними епідеміологічних досліджень, в даний час більше 40% населення мають ознаки алергії. Мова вже може йти про неінфекційну пандемію: кожна третя людина хвора на алергічний риніт і майже кожен десятий – на бронхіальну астму.
Правильне діагностування та лікування алергії може істотно підвищити якість життя хворих, та навіть привести до одужання.
Алергія – це стан, який сучасна медицина може контролювати.
Життя з нею може бути комфортним та безпечним. Варто лише призвичаїтись та бути проінформованим. Бережіть себе і своїх близьких!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *