В навчальному корпусі Новочорторийського технолого-економічного фахового коледжу продовжується встановлення енергозберігаючих металопластикових вікон для підвищення енергозбереження та створення комфортних умов для навчання студентів.
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/343641245_1651575648602254_5793459795300601567_n-1024x683.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/343646065_744618830490305_1577354798331153767_n-1024x683.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/343652520_1440787893413657_417781196169835017_n-1024x683.jpg)
В навчальному корпусі Новочорторийського технолого-економічного фахового коледжу продовжується встановлення енергозберігаючих металопластикових вікон для підвищення енергозбереження та створення комфортних умов для навчання студентів.