Небо забирає найкращих… Герої не вмирають, вони назавжди залишаються жити в наших серцях… Небесне військо поповнилося випускниками нашого коледжу – молодими, сильними, мужніми. Їх шлях тільки починався і ми впевнені, що вони створили б багато неймовірних речей. Для нас і для усієї країни вони — герої, які поклали своє життя за нашу свободу і майбутнє.
Ніколи не забудемо!!!
Ніколи не пробачимо!!!
Вічна пам’ять вам, наші славні захисники!
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/Знімок-екрана-2023-10-29-141150.png)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/Знімок-екрана-2023-10-29-141201.png)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/Знімок-екрана-2023-10-29-141220.png)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/Знімок-екрана-2023-10-29-141233.png)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/Знімок-екрана-2023-10-29-141305.png)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/Знімок-екрана-2023-10-29-141333.png)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/Знімок-екрана-2023-10-29-141119.png)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/Знімок-екрана-2023-10-29-141134.png)