27 червня у коледжі відбулася нарада з охорони праці за участю ПОБІГАЙЛА Петра, головного спеціаліста відділу профілактики та розслідування нещасних випадків управління контрольно-перевірочної роботи Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області. Розглядались питання: Організація роботи з охорони праці в навчальному закладі. Аналіз виробничого травматизму, зміни в чинному законодавстві. Завдання та заходи з поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища в структурних підрозділах. Соціальний захист застрахованих осіб в разі страхового випадку.
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/356415533_2437282623115187_3613874355022106212_n-683x1024.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/356640111_2437282419781874_636676009252389946_n-1024x683.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/356898481_2437282549781861_8288522687580714885_n-1024x683.jpg)