Студенти випускних груп Новочорторийського технолого-економічного фахового коледжу спеціальностей “Облік та оподаткування”, “Фінанси, банківська справа та страхування”, “Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва”, “Ветеринарна медицина”, “Агрономія” успішно прийняли участь в дистанційному тестуванні в рамках пілотного проєкту з метою визначення освітніх втрат, спричинених пандемією COVID – 19, війною російської федерації проти України. Моніторинг якості освіти здійснювала Державна служба якості освіти України спільно з Науково-методичний центр ВФПО.
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/352222627_2423992677777515_3956368676601727875_n-1024x525.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/352784184_2423992427777540_1194316547395835868_n-1024x768.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/352825831_2423992814444168_2581874269465490814_n-1024x683.jpg)