Коледж сьогодні

Дорогі друзі!

   Вітаю вас на сайті Новочорторийського технолого-економічного фахового коледжу. 

   Маючи славну історію та багате на досягнення сьогодення, ми впевнено дивимося у майбутнє. Розпочавши свою діяльність ще у 1920 році, наш заклад є значним науковим, культурним і громадським осередком Полісся.  Кожне покоління студентів і викладачів з гідністю продовжує славні традиції національної освіти, примножуючи здобутки  та утверджуючи їх. 

     Наш заклад – це велика і дружня родина, з науковими та культурними традиціями, зі своєю історією, випускники якої стають  лідерами та фахівцями високого ґатунку. Головним у діяльності коледжу є побудова ефективних взаємовідносин у системі «студент – викладач», які здатні забезпечити перетворення потенційних можливостей кожного з них у творчі здібності. 

   Освіта й наука є безцінним надбанням народу, що визначає його потенціал на століття вперед. Високоосвічені люди формують еліту держави й ведуть країну у майбутнє. Викладацький колектив Новочорторийського технолого-економічного фахового коледжу працює так, щоб кожен студент і випускник були впевнені, що їхні хист і вміння, їхнє професійне мислення відповідають вимогам завтрашнього дня.                         

Наші двері відчинені для всіх, хто прагне, не шкодуючи сил, працювати заради добробуту та процвітання України!

Приєднуйтеся до нашої студентської родини!

                                                                                 Директор коледжу Володимир ВЕРЖАКІВСЬКИЙ

     Новочорторийський технолого-економічний фаховий коледж – один із провідних та найстаріших навчальних закладів Житомирщини, який має багату історію та добрі традиції. Потужна та об’ємна  матеріально-технічна база гармонійно поєднується із неповторною атмосферою єднання студентства.

     Сьогодні  Новочорторийський технолого-економічний фаховий коледж – це стабільно висока якість освіти і затребуваність випускників на ринку праці, це визнаний авторитет серед професіоналів освітян агропромислового комплексу України.

    Коледж динамічно розвивається і вдосконалюється,  впроваджуючи в освітню діяльність новітні технології, щоб відповідати постійно зростаючим стандартам освіти.  Найголовнішим для нас є  забезпечення високого рівня навчального процесу з урахуванням вимог сучасності, зокрема залучення інноваційних технологій навчання.

    Місія коледжу– здійснення вагомого внеску в суспільний розвиток через генерування нових  знань та підготовку висококваліфікованих, конкурентних фахівців та креативних особистостей. 

     На сьогоднішній день у  коледжі  фахову освіту здобувають близько 500 майбутніх спеціалістів на двох відділеннях денної та заочної форм навчання.    Коледж проводить підготовку фахових молодших бакалаврів із п’яти спеціальностей: 201 Агрономія, 211 Ветеринарна медицина, 204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва, 071 Облік і оподаткування, 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок.

     Навчальний процес забезпечують 54 викладачі, в тому числі 41 викладач вищої кваліфікаційної категорії, 11 викладачів-методистів. За науково-методичні розробки та видання книг, педагогічні напрацювання та сільськогосподарські досягнення колектив коледжу неодноразово нагороджувався грамотами Міністерства освіти та науки України та Міністерства аграрної політики та продовольства України.

     Матеріально-технічна база коледжу представлена двома навчальними корпусами, в яких розміщуються 48 кабінетів і лабораторій, 4 комп’ютерні класи з виходом до мережі інтернет, сучасна бібліотека, читальний зал, актова зала на 450 місць, спортивний зал. Для практичної підготовки є навчально-дослідне поле, навчально-виробнича клініка ветеринарної медицини, навчальний  стаціонар, теплиця, навчально-виробнича майстерня, навчальна бухгалтерія.    

  Виробничу технологічну та переддипломну практики студенти проходять в кращих підприємствах і установах аграрного, промислового та фінансового сектору України.

  До послуг студентів гуртожиток, спортивно-оздоровчий комплекс, актова зала, їдальня  на 220 посадочних місць, буфет.

    Студенти коледжу є постійними учасниками обласних та всеукраїнських олімпіад, конкурсів, фестивалів  (Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Софіївські зорі», Всеукраїнський огляд-конкурс «Гуртожиток – мій дім», обласний міжвузівський огляд-конкурс художньої самодіяльності «Студентська весна», регіональний конкурс «Кращий студент року», Всеукраїнський конкурс “Краща аграрна практика”,  Всеукраїнська олімпіада з української мови імені Петра Яцика, Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ін..)

    Особливу увагу в коледжі приділяють фізичному вихованню і масовому спорту, які стали важливою складовою процесу повноцінного розвитку людини та її виховання,  підготовки до  продуктивної праці, захисту Батьківщини, організації змістовного дозвілля.  

     Гордість коледжу – це його випускники, які працюють на різних посадах у агропромислових формуваннях, є керівниками виробничих підрозділів, працівниками органів управління, відомими вченими і просто добрими людьми. 

  Плідно працюючи ось уже понад 100 років, Новочорторийський технолого-економічний фаховий коледж є осередком аграрної освіти на Житомирщині.  Наш навчальний заклад дав путівку в життя близько 12000 фахівцям найпочесніших на землі сільськогосподарських  професій.

Наші двері відчинені для всіх, хто прагне, не шкодуючи сил, працювати заради добробуту та процвітання України!