Різдво Христове приходить на нашу землю, несе світло і надію, розсіює темряву, робить людину кращою і впевненішою. Молимося за наших воїнів, за рідних і близьких, за тих, кого війна вигнала з їхніх осель, забрала можливість зібратися разом за святковим столом, за мир і спокій в Україні. Божої милості вам і вашим родинам. Нехай Господь благословить Україну, а світло Вифлеємської зірки осяє нам шлях, наповнить добром і любов’ю наші серця! Нехай здійсниться наше спільне бажання – МИР і ПЕРЕМОГА! Дякуємо Захисникам! Пам’ятаємо Героїв! Щасливого, переможного, мирного і благословенного прийдешнього року!
Христос народився! Славімо Його!
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/412820950_2559929417517173_2895473755460560268_n-1024x633.jpg)