У Новочорторийському технолого-економічному фаховому коледжі проходили змагання з волейболу серед студентів. У протиборстві взяли участь 4 команди спеціальностей “Агрономія” та “Ветеринарна медицина”. Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалися за звання найкращої. 3 місце посіла команда В-21 групи, 2 місце – команда А-11 групи, переможцем змагань стала В-11 група. Вітаємо команди учасників та переможців, бажаємо вдалих стартів, переможних фінішів та сильного командного духу на спортивних аренах!
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/437583824_2646508448859269_7163401084471842859_n-1.jpg)