У Новочорторийському ТЕФК відбувся захист щоденників-звітів за переддипломну практику студентів спеціальності «Агрономія», в процесі якого студенти-випускники підтвердили свою компетентність та здатність працювати за обраним фахом. Студенти представили звіти про проходження практики у формі презентації, де детально презентували виконану роботу відповідно до поставлених завдань практики та поділилися враженнями про проходження практики, висловили думки щодо позитивних моментів і вказали на ті, які потребують вдосконалення з урахуванням фахових інтересів самих практикантів.
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/348630367_564218825908962_1778581526858052933_n-1024x461.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/348825775_574825811423870_4728663693613470741_n-1024x683.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/349016560_603339738528855_8063991339250513540_n-1024x472.jpg)