Практика здобувачів освіти є невід’ємною складовою підготовки фахівців. Вона спрямована на закріплення теоретичних знань, отриманих студентами за час навчання, набуття та удосконалення практичних навичок і умінь за відповідною спеціальністю.
Одним з головних напрямів у забезпеченні професійної компетентності майбутнього фахівця є інтеграція навчання і виробництва. На сьогодні налагоджений зв’язок з мережею базових підприємств і організацій, що передбачено положенням «Про проведення практики».
30 листопада відбувся захист звітів – щоденників виробничої практики зі спеціальності «Ветеринарна медицина». Під час своїх виступів студенти презентували виконану роботу відповідно до поставлених завдань практики. Презентації супроводжувалися фотозвітами, де відображалася участь студентів у різних заходах під керівництвом керівників від бази практики. Майбутні фахівці поділилися враженнями про проходження практики. Захист звітів проходив у форматі діалогу.
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-02_12-11-31-965-–-копія-768x1024.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-02_12-11-32-023-768x1024.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-02_12-11-32-302-768x1024.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-02_12-11-32-592-768x1024.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-02_12-12-57-331-768x1024.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-02_12-12-57-751-768x1024.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-02_12-12-58-060-768x1024.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-02_12-12-58-307-768x1024.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-02_12-12-58-401-768x1024.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-02_12-12-58-493-768x1024.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-02_12-12-58-609-768x1024.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-02_12-16-55-102-768x1024.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-02_12-17-21-978-1024x768.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-02_12-25-41-625-768x1024.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-02_12-33-08-028-768x1024.jpg)