22 травня до Новочорторийського технолого-економічного фахового коледжу завітали представники Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького. Заступник начальника відділу комплектування 9 прикордонного загону ім. Січових Стрільців, полковник Вахніцький Вадим Миколайович ознайомив студентів з порядком та правилами вступу до прикордонного вишу, розповів про організацію освітнього процесу, повсякденну діяльність та напрямки підготовки, звернув увагу на те, що досить важливим при виборі військової спеціальності є розвиток фізичної підготовки і спорту. З цікавістю студенти переглянули профорієнтаційний відеоролик.
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_3894-scaled.jpg)