Масу позитивних емоцій принесла студентам Новочорторийського технолого-економічного фахового коледжу екскурсія в Карпати. Українські Карпати – це ціла скринька незвіданих можливостей та прекрасних місць, які по-новому змушують нас дивитись на Україну.
Незабутні враження залишилися від екскурсії в Буковель, комплекс VODA, карпатські Гроти. Стежкою «Довбуша» студенти пройшли до мальовничих скель, які вражають своєю могутністю. Це дивовижний художньо-меморіальний комплекс, пов’язаний з іменем ватажка карпатських опришків Олекси Довбуша. Скелі на фоні осіннього карпатського лісу, чисте гірське повітря, краєвиди навколишніх гір зробили подорож надзвичайно цікавою та пізнавальною.
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/386731045_2512565228920259_8603627862983401686_n-768x1024.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/387014583_2512565778920204_6691089043066492698_n-768x1024.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/387056628_2512565218920260_4481433359432430407_n-768x1024.jpg)