![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/338036678_790910291925012_483179422328420717_n-1024x683-1.jpg)
День відкритих дверей – це не лише цікава подія, а й важливий крок для випускників шкіл щодо прийняття відповідального рішення, від якого залежатиме їхнє професійне майбутнє.
29 березня Новочорторийський технолого-економічний фаховий коледж гостинно відчинив двері для абітурієнтів, їхніх батьків і всіх бажаючих познайомитися з нашим закладом освіти.
В Коледжі панувала святкова і водночас робоча атмосфера. До цієї події ретельно готувався весь колектив та студенти. Присутнім гостям була запропонована цікава насичена програма. Свято розпочалося з презентації, яка яскраво висвітлювала різні сторони життя Коледжу: його багату історію, розвиток, будні та дозвілля наших студентів. Гості Коледжу мали чудову нагоду познайомитись зі справжнім і багатогранним студентським життям та відчути себе частиною дружньої колежанської родини.