Продовжили хорошу традицію проведення занять за участі стейкхолдерів. 29.02.2024 року для студентів спеціальності “Облік та оподаткування” була проведена зустріч з головним бухгалтером Семенюк Оксаною Василівною та бухгалтером Ковальчук Ольгою Сергіївною ФГ “Агромакс-М”. Студенти прослухали лекцію про організацію та особливості бухгалтерського обліку в с\г підприємстві. Семенюк О.В ознайомила студентів з вимогами роботодавців, щодо компетентностей фахівців з обліку та оподаткування. Ковальчук О.С. розповіла про можливості та переваги професії бухгалтера та кар’єрний ріст в даній галузі. Також гості давали вичерпні відповіді на всі запитання студентів.
Щиро дякуємо за зустріч!
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/429658568_1451455478773497_8690673741316786719_n-1024x771.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/429661627_1451455372106841_2752338468247189264_n-1024x771.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/429661682_1451455398773505_8084071618489582884_n-1-771x1024.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/425439626_1451455312106847_5570311722389021665_n.jpg)