Ще одна непоправна втрата… З честю виконавши свій військовий обовʼязок, захищаючи Україну, 30 квітня 2024 р. в районі н.п. Нововодяне Сватівського району, Луганської області загинув випускник 2010 року ветеринарного відділення Новочорторийського технолого-економічного фахового коледжу Михайло Майстров. Герої не вмирають, вони завжди житимуть у наших серцях… Михайло був світлою, позитивною та доброю людиною, ніколи не втрачав сили духу і людяності незалежно від навколишніх обставин. Він був прекрасним другом, який ніколи не залишав у біді й завжди ставив інтереси своїх близьких вище за свої. Колектив та студенти коледжу висловлюють глибокі співчуття рідним та близьким загиблого Героя… Вічна пам’ять і шана захиснику, який віддав життя за Україну.
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/439873859_2657748091068638_3298317191551602267_n.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/4af277fc038994fa2cc02d9155a18a69.jpeg)