Сьогодні, 23 червня у Новочорторийському технолого-економічному фаховому коледжі відбулись урочистості з нагоди випуску 2023.Ми пишаємося сьогоднішніми випускниками. На вас, молоде покоління, покладаються великі надії. Тож успіху вам, сил та натхнення! Нехай кожен день наближає нас до Перемоги, і щоб кожен з нас незабаром почув омріяні слова: «Мир! Війна закінчилася!»
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/353028834_2434133196763463_5976227924932424836_n-1024x702.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/353036573_2434132960096820_5565842151862018444_n-1024x683.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/353415533_2434134476763335_1200141365995911621_n-1024x715.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/353438637_2434129193430530_5478537647952158658_n-683x1024.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/353453796_2434132783430171_7920594303812874517_n-1024x640.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/353457163_2434133150096801_1762568084770352332_n-1024x683.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/353610722_2434134450096671_3825741504180476704_n-1024x683.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/353647596_2434133530096763_4266165875613389986_n-1024x780.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/353654817_2434132773430172_7857998556951809804_n-1024x683.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/353659200_2434134680096648_4085122101736159751_n-1024x683.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/353679919_2434133186763464_68097876214645012_n-1024x694.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/353788626_2434133126763470_7328963727899346618_n-683x1024.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/353847449_2434134183430031_7652198156277929017_n-1024x683.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/353847599_2434132926763490_3223868902600953480_n-1024x683.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/353848891_2434133386763444_8633774722738337553_n-683x1024.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/354055004_2434129103430539_8930612712687885869_n-1024x768.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/354059996_2434133340096782_3179183701530499613_n-1024x711.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/354204374_2434133030096813_8789302371438150594_n-1024x683.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/354241341_2434129130097203_2961851382422201311_n-1024x611.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/354258027_2434132866763496_733069689927367165_n-1024x716.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/354261067_2434134130096703_1142564727753668526_n-1024x735.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/354452392_2434133616763421_6805738637171648850_n-1024x814.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/354460522_2434132976763485_4535085376956186082_n-1024x683.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/354597591_2434133466763436_5835419544741773577_n-1024x683.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/354613725_2434129140097202_4193129263313434159_n-1024x768.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/355024515_2434134370096679_1682873951357979672_n-1024x674.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/355113021_2434133776763405_953703996340347285_n-1024x707.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/355146302_2434134276763355_1756673158042602988_n-1024x683.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/355303469_2434133706763412_354191842460488521_n-1024x683.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/355348127_2434134570096659_9047004617495921501_n-1024x684.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/355674713_2434129170097199_5376390256473250682_n-1024x683.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/355698069_2434134416763341_1251147714054518029_n-1024x683.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/355857293_2434132870096829_6801440484207219862_n-1024x683.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/355866597_2434133323430117_5296824986968504075_n-1024x718.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/356068635_2434133343430115_139077405194990478_n-1024x683.jpg)