Студенти Новочорторийського технолого-економічного фахового коледжу разом з викладачем історії Наталією Баб’яр здійснили незабутню екскурсію в Кам’янець-Подільський – унікальне місто зі своїм неповторним колоритом.
Це була неймовірна подорож до мальовничої Бакоти, екскурсія Кам’янець-Подільською фортецею, що вражає своєю красою та історією, і звичайно ж, прогулянка по одному з найкрасивіших міст світу і чудес України – місту Кам’янець-Подільський. Надзвичайно вразив Китайгород з фантастичними краєвидами, та низкою унікальних природних та історичних пам’яток.
Історичні пам’ятки України вражають різноманітністю стилів, форм, а також багатством історії. Побачивши їх лише раз, вони надихатимуть вас подорожувати Україною знову й знову.
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/386750334_2512563138920468_5525904308511818897_n-768x1024.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/387017110_2512563475587101_7917913415408561537_n-768x1024.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/387035913_2512563158920466_2760348514384966198_n-768x1024.jpg)