28 вересня в Новочорторийському технолого-економічному фаховому коледжі відбулась зустріч студентів спеціальностей “Ветеринарна медицина” та “Виробництво і переробка продукції тваринництва” з представниками компанії Ерідон – керівником відділу підбору персоналу Катериною Купцовою та керівником напрямку тваринництва Миколою Дзюбаном. Студенти ознайомилися з історією компанії, її цілями, видами діяльності, інноваційними технологіями, умовами проходження виробничої практики та перспективою працевлаштування з можливістю особистого розвитку та професійного зростання. Надзвичайно цікавими були продемонстровані відеоекскурсії компанією. Такі зустрічі – це гарна нагода для компаній-роботодавців налагодити контакт зі студентами, потенційними кандидатами на вакантні посади, знайти актуальні форми співпраці із коледжем. А для коледжу – це хороша можливість для формування та трансформації навчальних планів, освітніх програм, орієнтованих на вимоги ринку праці, розвитку діалогу з профільними роботодавцями.
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/380933214_2504423266401122_1573538029272386172_n-1024x683.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/381009599_2504423276401121_8854889899375248714_n-1024x683.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/382818793_2504423549734427_5471132746012469987_n-1024x683.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/384427020_2504423126401136_5411977753499385634_n-1024x683.jpg)
![](https://ntefc.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/384460654_2504423236401125_1360558314335386408_n-1024x683.jpg)